Ubytování

Ubytování je nabízeno v celkem pěti pokojích s dohromady 10 lůžky  ve starožitném, zámeckém stylu. Čtyři pokoje jsou situovány v samotném zámečku, a to „Modrý pokoj“, „Oranžový pokoj“„Květinový pokoj“ a „Svatební pokoj“. Dále nabízíme „Lovecký apartmán“, který se nachází v zahradě zámečku.

Každý pokoj disponuje vlastním sociálním vybavením (sprcha nebo vana, WC), plochou televizí atd.

Pokoje jsou nekuřácké.

V našem penzionu neumožňujeme ubytování se psy.

 Ubytovat se lze od 14:00 (po domluvě samozřejmě i dříve). Uvolnit pokoj je třeba do 11:00 ráno.

Snídani přímo na pokoj „do postele“ nebo za příjemného počasí v zahradě, je možno přikoupit za 120 Kč/osoba/noc (platí pro objednávky na rok 2018).

Při posezení na terase v zahradě zámečku můžete ochutnávat valtická vína a užívat si pohledu na západy slunce nad vinohrady nebo kolonádu Reistna. Posezení na zahradě vám zpříjemní naši kočičí a psí mazlíčci. 

Ze zahrady je přímý vstup do zámeckého parku, který je součástí světového dědictví UNESCO. 

 

Další služby pro ubytované: úschova kol, lyží, posezení ve vinném sklípku, grilování na terase. Na přání hostů rezervujeme místa u stolu v restauraci VALTICKÁ RYCHTA nebo dodáme jídlo (pro skupinu 6 více osob) přímo na zámeček při posezení ve sklípku.

Vlastní parking pro ubytované před budovou.

 
KVĚTINOVÝ POKOJ

LETNÍ KUCHYNĚ

Objednávka přímo

Pomocí tohoto formuláře si můžete objednat pokoj či balíček přímo z našich stránek. My se vám poté do emailu nebo telefonicky ozveme s oznámením zda je pokoj ve vašem požadovaném termínu volný.