V pětisetletém podzemí zámečku z dob Liechtensteinů se nachází  šest klenutých sklepů, z nichž do dnešních dnů byla zpřístupněna polovina.

Sklep Grand Veneur

Pro cca 40 – 50 osob. V tomto sklepě probíhají každý víkend ochutnávky vín valtického vinaře Romana Zapletala – www.vino-valtice-zapletal.net  tel : 777  636 760 a po domluvě s vinařem se můžete ochutnávky (i s pohoštěním) zúčastnit. Degustace začíná zpravidla v 19:00 hodin. Na sklep Grand Veneur navazuje archiv vín, v jehož boxech jsou uložena vína 40 až 50 let stará.
Svá vína zde mají uložena také členové Řádu rytířů vína.

Barokní sklípek

Pro cca 15 osob. Posezení u vína je vhodné pro menší skupinky. Cena za pronájem sklípku za účelem samostatné soukromé akce činí Kč 2.000. Viz. fotogalerie.

Skryté sklepení vrchního lovčího

Zbývající podzemní prostory (včetně spojovací chodby do zámku) jsou postupně připravovány k otevření pro veřejnost. Podle pověsti je někde v podzemí zámečku zazděno 100 lahví červeného moravského vína z dob Třicetileté války. Toto víno zde uložil jeden z Vrchních lovčích obývající zámeček La Veneria  a do dnešních dob jeho duch (který se na zámečku již několikrát zjevil) střeží toto tajemství. Víno doposud nebylo nalezeno.

Objednávka přímo

Pomocí tohoto formuláře si můžete objednat pokoj či balíček přímo z našich stránek. My se vám poté do emailu nebo telefonicky ozveme s oznámením zda je pokoj ve vašem požadovaném termínu volný.